Skvělí zaměstnanci - spokojení hosté

 

Není lepší pocit než upřímné poděkování a pochvala od našich hostů. Jsme hrdí na to, že od nás odjíždí spokojení a důkazem toho jsou mimo jiné pozitivní komentáře a hodnocení na jednom z nejpopulárnějších cestovatelských portálů TripAdvisor. V žeb­říčku nejlépe hodnocených hotelů v Praze se stále posouváme výš a momentálně drží­me krásné 55. místo z 649 hodnocených hotelů a ubytovacích zařízení. Naší největší devizou je stálý a profesionální personál, který poskytuje hotelové služby vždy s úsměvem a na vysoké úrovni. Recenze hostů si můžete přečíst zde http://bit.ly/2xULu3i

 

Podzimní nabídka RBG Bar & Grill Restaurace

 

Sychravý podzim, který nás letos po horkém létě překvapil dříve a s větší intenzitou, si můžete zpříjemnit v hotelové restauraci RBG Bar & Grill. Čeká na Vás sezónní menu s houbovými specialitami a zvěřinou. K tomu Vám doporučíme výborné víno od nejlepších tuzemských i zahraničních vinařů.

Naše účast na dobročinné akci Teribear hýbe Prahou

 

Již druhým rokem se někteří naši zaměstnanci účastnili běhu pro Teribear a znovu tak podpořili dobrou věc. Společně jsme naběhali přes 500km a přispěli projektu „Pomáháme mladým lidem stát na vlastních nohou“. Všechny naše aktivity můžete sledovat na oblíbených sociálních sítích a pod #parkinnprague.

Mobilní aplikace Park Inn by Radisson

 

Vyzkoušeli jste již novou Park Inn aplikaci? Po jejím stažení do Vašeho mobilního telefonu ji můžete využít k jednodušší a rychlejší komunikaci před a během pobytu i rezervaci ubytování v jakémkoliv hotelu značky Park Inn by Radisson. Pro stažení aplikace navštivte http://parkinn-prcz.runtriz.com/guest

Vánoce v Park Inn Hotel Prague

 

Plánování vánočních večírků v hotelu Park Inn Prague je tak snadné. 

K dispozici máme variabilní prostory a nabídku skvělého občerstvení, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Kontaktujte naše specialisty ještě dnes a rezervujte si Vámi vybraný termín. Pro bližší informace klikněte na tento odkaz.

T: +420 225 995 225, F: +420 225 995 111, sales.prague@rezidorparkinn.com, www.parkinn.com/hotel-prague
Hermitage Holdings s.r.o., Svobodova 1961/1, 128 00 Praha 2, Czech Republic